Titles you rated
The ChairRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
ManiacRated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0