Series
Ratings
71
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0