Movies
Ratings
138
Someone SpecialRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0