Movies
Ratings
34
MasqueradeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0