Titles you rated
BLUE GIANTRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 2.0
Queen CrabRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
The Elephant ManRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0