Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0