Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0- Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0