Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The DessertRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5