Titles you rated
Dream HighRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5