Titles you rated
Drunken MasterRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
SafeRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 4.0
BeethovenRated ★ 5.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Bring It On AgainRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 2.0
Children...Rated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 2.0