Series
Ratings
97
Judge vs. JudgeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
AjinRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Pretty SmartRated ★ 2.0
MirandaRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0