Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0