Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 1.5
CubeRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
The Scent of LoveRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 1.5
Heart is...Rated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0