Titles you rated
BallerinaRated ★ 4.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Once AgainRated ★ 0.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 1.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0