Movies
Ratings
28
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0