Titles you rated
The LobsterRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
My Life Without MeRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 2.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0