Movies
Ratings
878
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 4.0