Movies
Ratings
44
Perfect GameRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0