Movies
Ratings
74
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 0.5