Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The RoadRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0