Movies
Ratings
107
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
No TomorrowRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0