Movies
Ratings
336 Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0 Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
 UnderworldRated ★ 3.5 UnderworldRated ★ 3.5
 ArahanRated ★ 3.5 ArahanRated ★ 3.5
 Rough CutRated ★ 3.5 Rough CutRated ★ 3.5
 Lust, CautionRated ★ 4.0 Lust, CautionRated ★ 4.0
 Rush HourRated ★ 3.5 Rush HourRated ★ 3.5
 District 13: UltimatumRated ★ 3.5 District 13: UltimatumRated ★ 3.5
 My Scary GirlRated ★ 4.0 My Scary GirlRated ★ 4.0
 In TimeRated ★ 3.5 In TimeRated ★ 3.5
 NextRated ★ 4.0 NextRated ★ 4.0
 The Devil's AdvocateRated ★ 4.5 The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
 The Big SwindleRated ★ 4.0 The Big SwindleRated ★ 4.0
 The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0 The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 3.5 SunnyRated ★ 3.5
 Ocean's ElevenRated ★ 4.0 Ocean's ElevenRated ★ 4.0
 Moulin Rouge!Rated ★ 3.5 Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
 The Art of SeductionRated ★ 3.5 The Art of SeductionRated ★ 3.5
 I, RobotRated ★ 4.0 I, RobotRated ★ 4.0
 The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5 The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5
 ThorRated ★ 3.5 ThorRated ★ 3.5