Titles you rated
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
The Platform 2Rated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Land of HappinessRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0