Series
Ratings
14
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0