Titles you rated
- The RiverRated ★ 5.0
QuanticoRated ★ 2.5- BansheeRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 5.0- The A-TeamRated ★ 5.0
- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 5.0
Falling SkiesRated ★ 4.5
Terra NovaRated ★ 1.0
RevolutionRated ★ 1.0- DraculaRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
The Wonder YearsRated ★ 5.0- The Six Million Dollar ManRated ★ 3.0
Royal PainsRated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 5.0
The KillingRated ★ 4.5
90210Rated ★ 2.5
BansheeRated ★ 5.0- The Last Man on EarthRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0