Titles you rated
Black Night ParadeRated ★ 1.5
Yi YiRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0- HoroomonRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 2.0
CommissionRated ★ 0.5
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0- Love BaristaRated ★ 2.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.0
The World of LoveRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Kike Will Hit a Home RunRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Measure in LoveRated ★ 1.0- Have You Seen the Land of the Red?Rated ★ 3.5
The Fox KingRated ★ 2.5
The Shadow's EdgeRated ★ 2.0