Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
BloodRated ★ 3.0
HealerRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0