Titles you rated
1% of AnythingRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0