Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 3.0
FreeheldRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
King KongRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0