Titles you rated
Past LivesRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 2.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Night FishingRated ★ 2.0
Dirty MoneyRated ★ 2.0
ExterritorialRated ★ 2.0
ArgylleRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0