Movies
Ratings
548
Kramer vs. KramerRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5