Series
Ratings
110- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
- Toy SoldiersRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5