Titles you rated
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0