Series
Ratings
19
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5