Titles you rated
The Great BeautyRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Keep the Lights OnRated ★ 4.5
The Jane Austen Book ClubRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 0.5
Crazy/BeautifulRated ★ 4.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.5
25th HourRated ★ 4.5
Last NightRated ★ 5.0- OnedayRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0