Titles you rated
The Lovers of Share HouseRated ★ 3.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 5.0
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 4.0
Shinhannin FlagRated ★ 3.0- I'm HomeRated ★ 3.5
Tokyo SeimenjoRated ★ 1.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 1.5
Ms. HammurabiRated ★ 1.0- Yona of the DawnRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0