Series
Ratings
42
Come Back AliveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Idle MermaidRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0