Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.5
InsatiableRated ★ 3.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Go Go Squid!Rated ★ 4.0