Titles you rated
- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0