Series
Ratings
29- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0