Titles you rated
OkjaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5