Movies
Ratings
16
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 1.0
Step Up All InRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5