Titles you rated
- The PeakRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0