Movies
Ratings
1020
Blue JasmineRated ★ 4.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 2.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Seeds of ViolenceRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.5
The Day AfterRated ★ 4.0
Claire's CameraRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Hotel by the RiverRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Life Is But a DreamRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 1.5