Movies
Ratings
578
BugoniaRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- Very Very Strange LoveRated ★ 4.0
- Spying StarsRated ★ 3.5
One Year of SchoolRated ★ 4.0
Lucky LuRated ★ 3.5
The Holy BoyRated ★ 4.0- My HomeRated ★ 1.5
Bride of the CovenantRated ★ 2.0
West of TracksRated ★ 4.5
The River That Holds Our HandsRated ★ 3.5
ProtectorRated ★ 1.5
Honey Don't!Rated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5