Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 3.5