Series
Ratings
194
Lucky LouieRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
WestworldRated ★ 4.0
The AffairRated ★ 4.0- The AffairRated ★ 4.5
The AffairRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0