Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.0
Delicious GuysRated ★ 0.5
Chief KimRated ★ 0.5
MistyRated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 1.0
No Game No LifeRated ★ 1.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 1.0