Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0