Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0